@Matteush: Тяга до журналістів як різновид сексуального збочення
АМЕРИКА ОЧИМА УКРАЇНЦЯ, УКРАЇНА ОЧИМА АМЕРИКАНЦІВ

Tuesday, December 14, 2010

Тяга до журналістів як різновид сексуального збочення

Не знаю, що й думати, може це у пана голови СБУ просто розвивається нездоровий інтерес до журналістів? Таке собі рідкісне сексуальне збочення, чи що? Ну а як інакше пояснити невгасиму увагу  його орлів до українських журналістів? Прошу не ображатися, пане Валерію, але ж подумайте, чи не пора нарешті і міру знати, а то так і межі пристойності перейти недовго?


Це жарти, звичайно, ніяких збочень у голови СБУ швидше за все немає. Але натомість є інше: чомусь ніхто не чеше собі лоба, що схожа до української ситуація (коли голова Головної Секретної Служби Країни є одночасно ще й власником кількох найбільших телеканалів, хай навіть і через підставних осіб чи родичів) можлива або у дуже відсталих країнах, або при диктатурах. Тобто тоді, коли ніхто й слова впоперек не сміє сказати, бо інакше - ГУЛАГ, або гетто, або обнесений колючим дротом стадіон. Україно, ти в порядку?

Нижче - перепост із сайту Голосу Америки. До речі, я поступово перестаю дивуватися, чому знову найбільш відверто і прямо про стан речей в Україні, як і у радянські часи, найчастіше говорять лише з-за кордону. Українські журналісти знову вчаться називати речі своїми іменами, не називаючи їх ніякими іменами взагалі. Інакше швиденько заткнуть рота менти чи гебісти...

Українські журналісти: тиск на незалежні ЗМІ триває
Журналісти українських телеканалів знову заявляють про тиск з боку Служби безпеки України і вимагають звільнити його главу Валерія Хорошковського.
Вони звернулися до української влади, народних депутатів, ПАРЄ та європарламентарів, лідерів європейських країн у зв’язку з продовженням тиску та з вимогою "негайно виконати резолюції ПАРЄ та Європарламенту", ухвалену в жовтні 2010 року. Там ПАРЄ висловлює занепокоєння щодо більшої кількості достовірних повідомлень про неналежну участь СБУ у внутрішніх політичних справах, у тому числі тиск на журналістів.
У п’ятницю з відповідною заявою та вимогою виступили працівники трьох телеканалів – ТВі, 5 каналу та СТБ. Сьогодні до них приєдналися ТРК Чорноморська, харківський інтернет-огляд "Главное", ТОВ "Телекомпанія АТН».
Заява з’явилася напередодні 14 грудня, коли у Вищому Адміністративному суді розглядатиметься справа за касаційними скаргами телекомпаній ТВі, "5 каналу" та СТБ на постанову Київського апеляційного адмінсуду, якою ці та низку інших телекомпаній було позбавлено права мовлення в ефірі на низці частот.
До розгляду питання в суді журналісти вимагають звільнити Хорошковського, який є "відомим медіа-магнатом і канали якого ініціювали судовий процес про позбавлення частот ТВі, "5 каналу" та низки інших телеканалів".
"Ми також вимагаємо звільнення Валерія Хорошковського з Вищої ради юстиції, припинення тиску податкових та інших державних органів на незалежні засоби масової інформації", – йдеться у заяві.
Окрім того, директор телеканалу ТВі Микола Княжицький сьогодні заявив, що має докази стеженням за ним та головним редактором каналу Віталієм Портніковим працівниками Служби безпеки. Він просить Генпрокуратуру розслідувати цей факт.
Директор телеканалу закликав депутатів заслухати керівника СБУ Валерія Хорошковського з інформацією про те, з якого приводу ведеться стеження за журналістами телеканалу ТВі.
"Мені здається, що зупинити Хорошковського і перетворити СБУ, нарешті, з карального органу в нормальну європейську розвідку – це не менш благородна справа, ніж скасувати єдиний податок", – підкреслив Княжицький.
Журналісти ТВі просять своїх колег, а також представників українських та міжнародних громадських організацій підписатися під їхнім звернення щодо припинення тиску на незалежний телеканал.
Нагадаємо, 8 червня Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов телеканалів групи «Інтер» проти Нацради і скасував результати січневого конкурсу з розподілу частот, відповідно до якого 5 канал і ТВі отримали частоти для розширення свого ефірного мовлення.
Як відомо, 5 канал та ТВі провадять незалежну редакційну політику, і саме з цим пов’язуть відповідне судове рішення. Натомість судді та Нацрада вважають, що конкурс був проведений без дотримання законодавчих норм.
 взято тут

No comments:

Post a Comment